Grzejniki Fondital

Fondital i Nova Florida to dwie marki dystrybuowane przez firmę Fondital Nova Florida Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Skawinie.

Na asortyment firmy składają się urządzenia grzewcze, począwszy od kotłów przez ogrzewacze gazowe aż po peryferia, czyli grzejniki, w tym grzejniki dekoracyjne. Grzejniki i kotły Fondital wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii gwarantujących energooszczędność, wydajność i bezpieczeństwo użytkowania instalacji.

W ofercie kotłów znajdziemy gazowe kotły dwufunkcyjne z elektroniką gwarantującą wydajność i bezpieczeństwo pracy. Kotły te nadają się do każdej wodnej instalacji CO. Grzejniki Fondital to produkty wykonane ze stopu aluminium, czyli głównie grzejniki członowe. Doskonale pracują z większością instalacji, są specjalnie zabezpieczone i przystosowane nawet do montażu w instalacjach, które bazują na rurach miedzianych. Grzejniki aluminiowe są lekkie, eleganckie (kompaktowa forma), dynamiczne i oczywiście energooszczędne przy jednoczesnej sporej mocy grzewczej (mała bezwładność cieplna).

Grzejniki Fondital kryte są specjalną dwuwarstwową powłoką zapewniającą wieloletnią bezkorozyjną pracę. Na grzejniki firma udziela dziesięcioletniej gwarancji. Fondital ma przedstawicieli i dystrybutorów na terenie całej Polski, z zakupem produktów firmy i z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym nie ma więc większych problemów niezależnie od miejsca (lokalizacji), w którym grzejniki, kotły i ogrzewacze Fondital będą używane.