Kampmann

Kampmann jest niemiecką firmą specjalizującą się w technice grzewczej, chłodniczej i wentylacyjnej. Polskie przedstawicielstwo firmy to spółka Kampmann Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy.

W zakresie techniki grzewczej Kampmann skupia się na rozwiązaniach opartych na konwekcji. W ofercie firmy dominują konwektorowe grzejniki kanałowe i niskie grzejniki do przeszklonych pomieszczeń. Kampmann dostarcza rozwiązań dla przemysłu (hale produkcyjne), branży hotelarskiej i usługowej.

Oprócz konwektorów produkuje też kurtyny powietrzne idealne do zastosowania wszędzie tam, gdzie wejście do budynku (pomieszczenia) narażone jest na oddziaływanie skrajnych temperatur z zewnątrz. W ofercie Kampmanna wiele rozwiązań dedykowanych jest też odbiorcom indywidualnym. Grzejniki Kampmann nadają się do zastosowania w domach, mieszkaniach czy budynkach, lub częściach budynków o specjalnym przeznaczeniu, na przykład takich jak ogrody zimowe.

Firma współpracuje na stałe z architektami i projektantami wnętrz, szczyci się tym, że jest w stanie dostarczyć rozwiązania dla każdego, zgodnie z jego indywidualnymi gustami i potrzebami. W zakresie ogrzewania kanałowego Kampmann dostarcza kompleksowych rozwiązań, poczynając od elementów kanałów grzewczych, przez montowane w kanałach grzejniki i wentylatory aż po wykończenia. Firma ma rozbudowaną sieć dystrybucyjną i serwisową, można się z nią kontaktować również za pośrednictwem strony internetowej. Wszelkie zapytania i uwagi można też oczywiście kierować do polskiego przedstawicielstwa Kampmanna.