Typowe i nietypowe gadżety reklamowe

Typowe gadżety reklamowe to koszulki, czapki z nadrukiem, kubki, breloczki czy długopisy.

Nagminnie gubisz swoje klucze? Znów nie wiesz, gdzie położyłeś kluczyki od samochodu? W sklepie wciąż przezywasz horror, gdy przy kasie nie możesz znaleźć w torbie portfela? A może poszukiwania telefonu zajmują Ci zwykle cały ranek? W takim razie dobrze wiesz, jaki problem ma wiele osób i czego potrzebują, aby ten kłopot rozwiązać. Takie niewielkie rzeczy jak klucze i tak często przekładany przedmiot jak telefon komórkowy potrzebują gadżetu, który wyróżni je z tłumu innych przedmiotów w naszym mieszkaniu czy miejscu pracy.

Poza tym musi to być jednak gadżet estetyczny, nikt nie lubi otaczać się kiczowatymi akcesoriami, już na pewno nie chce przypisać ich do nowoczesnej i stylowej komórki, skórzanego portfela czy swoich kluczy, które tak często wyjmuje, również przy innych ludziach. Idealne w tej sytuacji okażą się nowoczesne gadżety reklamowe w postaci sprytnych breloków do kluczy, portfela czy telefonu komórkowego. Są również dostępne ładne smycze na klucze. To idealny sposób na modne reklamowanie firmy.

Wiele firm decyduje się jednak na mniej typowe akcesoria, proponując swoim klientom parasolki, rękawice kuchenne, miski dla zwierząt domowych czy kosmetyczki dla kobiet.

Poza tym nietypowe gadżety reklamowe można podzielić na kilka kategorii. Wyróżnia się gadżety biurowe, akcesoria do domu, odzież reklamową czy gry i zabawki logo danej firmy. Świetnie sprawdzają się również nowoczesne gadżety antystresowe. Stres jest obecny w życiu każdego z nas, ale nie każdy umie sobie z nim odpowiednio poradzić.

Miękkie gadżety antystresowe pozwolą nam rozładować napięcie w przyjemny sposób. Mogą one mieć kształt kuli lub również jakkolwiek inny. Antystresowe kulki czy kostki pomagają nam również wyładować złość na miękkim przedmiocie, a nie na przykład na bliskich nam osobach. Dzieciom z pewnością spodobają się maskotki reklamowe, miękkie i idealne do zabawy. Inne upominki dla maluchów to długopisy, piórniki czy zestawy kredek.

 

Info

Tab1

Reklama i Grafika BLUEART

Etykiety na przyprawy

W kuchni używa się przeróżnych produktów spożywczych. To ważne by podczas gotowania, mieć wszystkie...

Laser czy atrament?

Jeszcze kilka lat temu podczas zakupu drukarki nie było zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o technikę ...

Etykiety na miód

Każdy producent miodu, musi się postarać o dostarczenie swoim klientom, towaru najwyższej jakości i...

Gadżety reklamowe jako gratisy

Kto nie kocha gratisów? Prawdopodobnie każdy z nas działając pod wpływem czysto ludzkich (a więc n...

Internetowy katalog stron firmowych

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie przeszukują sieć w celu kupienia czegoś lub zamówienia...

 TOP ↑   Copyright © 2011-2016 BLUE ART